2021 m. Gruodžio 29 d. 19 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 19,00 € - 34,00 €
Vieta: Valdovų rūmai (Katedros a. 4)
Solistas /-ai Ona Kolobovaitė, Ieva Prudnikovaitė ir Evelina Sašenko
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius
DĖMESIO! Dėl šalyje paskelbto karantino koncertas „Viva la Diva“ PERKELIAMAS iš 2020 m. gruodžio 30 d. į 2021 m. gruodžio 29 d. 19.00 val. Valdovų rūmus. Jūsų įsigyti bilietai galios. Dėkojame už supratimą.

 

Naujųjų metų išvakarėse Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pristato naują projektą. Vilniaus kongresų rūmų scenoje spindės trys vokalo deivės – Ona Kolobovaitė, Ieva Prudnikovaitė ir Evelina Sašenko. Visiems puikiai pažįstamos, vienos ryškiausių Lietuvos vokalisčių kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus, šiam vakarui paruoš ypatingą programą, kurioje netrūks geriausių visų laikų miuziklų ir pop klasikos kūrinių.

Žavingasis sopranas Ona Kolobovaitė 2010 m. baigė studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas prof. Sigutę Stonytę. Dar 2009 m. dainininkė nugalėjo auksinio balso konkurse „Triumfo arka“, vėliau sukūrė vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, Giedriaus Kuprevičiaus miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“ ir kitur.

Temperamentingoji Ieva Prudnikovaitė – vienas žymiausių Lietuvos mecosopranų, užkariavusi ir užsienio operos teatrų scenas. Lietuvos muzikos ir teatro akademiją baigusi solistė 2006 m. tapo Tarptautinio dainininkų konkurso Kelne (Vokietija) laureate. Nuo 2008 m. I. Prudnikovaitė yra Eseno (Vokietija) Aalto operos teatro solistė. Vienas ryškiausių dainininkės sukurtų vaidmenų – Karmen G. Bizet operoje „Karmen“ (2009), už kurį I. Prudnikovaitė pelnė „Operos švyturį“ kaip metų operos solistė.

Vilniaus kongresų rūmų scenoje šį vakarą išgirsime ir aksominio balso savininkę Eveliną Sašenko. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigusi džiazo vokalą, dainininkė sėkmingai dalyvavo daugybėje įvairiausių konkursų, festivalių ir projektų, tokių kaip: „Meilės istorijos pagal Edith Piaff“, „Chopin Jazz inn“ ir „All that Cabaret“.

Su tokiomis žaviomis damomis ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus, garantuota geriausia šventinė atmosfera – ateikite švęsti drauge!

ĮĖJIMAS Į RENGINĮ TIK SU GALIMYBIŲ PASU.