Tel. +370 666 22067

Kasos darbo laikas 2022 m. birželio 20 d. –​ rugpjūčio 8 d.:

Pirmadienis–ketvirtadienis:  10.00–19.00 val. Pietų pertrauka: 14.00–14.45 val.
Penktadienis 10.00–17.45 val. Pietų pertrauka: 14.00–14.45 val.
Šeštadienis–sekmadienis  nedirba  

Kasos darbo laikas nuo 2022 m. rugpjūčio 9 d.:

Pirmadienis–penktadienis:  11.00–19.00 val. Pietų pertrauka: 15.00–15.45 val.
Šeštadienis 11.00–14.45 val.  
Sekmadienis  nedirba  

Bilietų į mūsų koncertus taip pat kviečiame įsigyti Bilietai.lt kasose ir internetu www.bilietai.lt.

Šiuo metu vykdoma Vilniaus kongresų rūmų rekonstrukcija, kurią planuojama baigti iki 2023 m. rudens.

 

Koncertų vadybininkė Aušra Gorodeckaitė

Tel. +370 618 14645
El. p. ausra@lvso.lt

Administratorius Darius Paukštis

Tel. +370 615 72199
El. p. kongresai@lvso.lt

Darbo laikas:

Darbo dienomis: 8.00–17.00 val.
Savaitgaliais: nedirba

 

Adresas

Tel. Nr. El. p. adresas
Vilniaus g. 6-1, LT-01102 Vilnius +370 615 72199 kanceliarija@lvso.lt
Darbo laikas:    
Darbo dienomis: 08:00–17:00 val. Savaitgaliais: nedirba    

 

Vardas, pavardė Pareigos Tel. Nr. El.p. adresas
Gintaras Rinkevičius Orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas    
Stasys Pancekauskas Orkestro vadovas   direktor@lvso.lt
Lidija Saikevičienė

Teisininkė-duomenų apsaugos pareigūnė,
personalo specialistė

  lidija@lvso.lt 
Agnė Balčytytė Teisininkė-viešųjų pirkimų specialistė   agne@lvso.lt
       
Finansinės apskaitos skyrius
Danguolė Zulonienė Finansų patarėja   danguole@lvso.lt
Renata Šuškevičienė  Vyresnioji finansininkė   renata@lvso.lt
Jelena Alenovičienė Vyresnioji finansininkė   buhalterija@lvso.lt
Raminta Klarenbeek Vyresnioji finansininkė-kasininkė   raminta@lvso.lt
 
Koncertų skyrius | Tel. +370 618 14645
Karina Pautienienė (motinystės atostogose) Koncertų skyriaus vadovė   karina@lvso.lt
Aušra Gorodeckaitė  Koncertų vadybininkė   ausra@lvso.lt 
Simona Zbarauskaitė-Dovidauskienė Koncertų vadybininkė   simona@lvso.lt
Ieva Bačiulytė Komunikacijos projektų vadybininkė   ieva@lvso.lt
Darius Paukštis Administratorius   kongresai@lvso.lt
 
Ūkio skyrius
Martynas Būdvytis Ūkio skyriaus vadovas +370 611 12414 martynas@lvso.lt
 
Andrius Puplauskis Orkestro inspektorius   andrius@lvso.lt
Beata Juchnevič Bibliotekininkė +370 614 25364 beata@lvso.lt
Toma Bandzaitytė-Puplauskė (motinystės atostogose) Bibliotekininkė   toma@lvso.lt 

 

 

 

 

Koncertinė įstaiga Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Vilniaus g. 6-1, LT-01102 Vilnius
Įstaigos kodas 190755747
PVM kodas LT907557410 

El. paštas: kanceliarija@lvso.lt
Tel.: +370 615 72199

Vilniaus kongresų rūmai
Vilniaus g. 6-1, Vilnius
+370 615 72199