Šriftas:
Fonas:
Iliustracijos:

Naujienos

Orkestro koncertmeisteris Dainius Puodžiukas
2022 09 22
Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertmeisteris Dainius Puodžiukas: „Galbūt dabartiniam momentui ir kaupiau visą patirtį“
Šią savaitę tęsiame pažintį su naujaisiais Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertmeisteriais. Jūsų dėmesiui – interviu su smuikininku Dainiumi Puodžiuku, kuris prie Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro prisijungė šių metų rugpjūtį. Skaitykite plačiau.
Vytautas Juozapaitis ir Ieva Barbora Juozapaitytė
2022 09 19
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras koncertuos Anykščiuose, Panevėžyje ir Birštone
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, kartu su solistais, vienu žymiausių Lietuvos baritonų Vytautu Juozapaičiu ir sopranu Ieva Barbora Juozapaityte, atvyksta į Anykščius, Panevėžį ir Birštoną. Skaitykite plačiau.
Orkestro koncertmeisteris Kristupas Keller
2022 09 14
Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertmeisteris Kristupas Keller: „Ne užimama pozicija orkestre turėtų puošti smuikininką, o atvirkščiai“
Po šią vasarą įvykusio konkurso, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertmeisteriais tapo smuikininkai Kristupas Kelleris ir Dainius Puodžiukas. Šią savaitę kviečiame į pažintį su K. Kelleriu. Skaitykite plačiau.

Mecenatas

Rėmėjai

Partneriai