2021 m. Gruodžio 27 d. 19 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 29,00 € - 59,00 €
Vieta: Valdovų rūmai (Katedros a. 4)
Tenoras Merūnas Vitulskis
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius

KONCERTO PROGRAMA

Gražiausios G. Rossini, G. Puccini, G. Verdi, R. Leoncavallo ir kitų operų arijos

***
„Merūnas yra aukščiausios klasės vokalo profesionalas“, – taip apie tenorą Merūną Vitulskį kalbėjo jo mokytojas, Lietuvos operos legenda prof. Virgilijus Noreika. Šiandien tuo neabejoja niekas – M. Vitulskis yra vertinamas klasikos profesionalų, laukiamas garsiuose Europos operos teatruose ir už savo balso grožį, šilumą ir nuoširdumą be galo mylimas publikos. „Tenorų, kurie dainuoja taip gražiai, yra reta. Merūnas – labai talentingas, gamtos ir Dievo apdovanotas žmogus, todėl tikrai tikiu, kad jį lydės šlovė“, – įsitikinęs maestro Gintaras Rinkevičius.

Panašu, kad šiems žodžiams lemta išsipildyti. M. Vitulskis jau dainavo tokiuose prestižiniuose operos teatruose, kaip Austrijos nacionalinis operos teatras „Wiener Staatsoper“, Graco operos teatras, Prancūzijos operos teatras „Opera Lille“, Italijos „San Carlo“ operos teatras, taip pat Liuksemburgo didysis operos teatras, kuriame premjerinį pastatymą stebėjo Liuksemburgo hercogo šeima. 2017 m. Berlyno filharmonijoje M. Vitulskis surengė savo rečitalį kartu su Karališkuoju simfoniniu orkestru, diriguojant maestro Konstantinui Orbelianui. Tačiau solistas nepamiršta Lietuvos – tarp savo gastrolių užsienyje M. Vitulskis yra nuolat kviečiamas dainuoti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro spektakliuose.

Šį vakarą Merūnas kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru Valdovų rūmuose klausytojams dovanos žymiausių italų operos meistrų Gioachino Rossini (1792–1868), Giacomo Puccini (1858–1924), Giuseppe Verdi (1813–1901), Ruggero Leoncavallo (1857–1919) ir kitų operų arijas. Diriguos Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas maestro Gintaras Rinkevičius.

ĮĖJIMAS Į RENGINĮ TIK SU GALIMYBIŲ PASU.