2024 m. Gegužės 30 d. 19 val.
Trukmė: 1 val. 30 min.
Kaina: 20,00 € - 60,00 €
Vieta: LVSO koncertų salė (Vilniaus g. 6, Vilnius)
Tenoras Edgaras Montvidas
Fortepijonas Simon Lepper (Didžioji Britanija)

15-asis LVSO vasaros festivalis

KONCERTO PROGRAMA

R. Schumann. Dainų ciklas „Poeto meilė“, op. 48 (vok. „Dichterliebe“)
Ž. Martinaitytė. Vokalinio ciklo „Gijos“ pasaulinė premjera
S. Barber. „A green lowland of pianos“, op. 45, Nr. 2
S. Barber. „Sure on this shinning night“, op. 13, Nr. 3
S. Barber. „Solitary hotel“
S. Barber. „I hear an army“, op.10, Nr. 3
I. Novello. „Waltz of my heart“
I. Novello. „My dearest dear“

15-asis LVSO vasaros festivalis šiemet prasideda įspūdingu operos žvaigždės Edgaro Montvido soliniu rečitaliu naujojoje LVSO koncertų salėje. Solistas publikai pristatys išskirtinę programą – kartu su žymiausiu R. Schumanno dainų ciklu „Poeto meilė“, S. Barberio ir I. Novello dainomis koncerte skambės ir įspūdinga pasaulinė premjera – specialiai E. Montvidui parašytas Niujorke gyvenančios Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės Žibuoklės Martinaitytės vokalinis ciklas „Gijos“. Koncerte E. Montvidui akompanuos vienas žymiausių britų akompaniatorių ir kamerinės muzikos atlikėjų, Londono karališkosios muzikos akademijos dėstytojas pianistas Simonas Lepperis.

Edgaras Montvidas – puikiai žinomas vardas operos elito pasaulyje. Solistas sukūrė daugiau nei 40 vaidmenų, kuriuos atliko Anglijos nacionaliniame, Londono Karališkame „Covent Garden“, Olandijos nacionaliniame, Ženevos, Frankfurto, Liono, Paryžiaus, Briuselio, Strasbūro, Sinsinačio, Santa Fė (JAV) ir kituose operos teatruose. Šalia operos pastatymų, dainininkas aktyviai koncertuoja su žymiausiais Europos, JAV ir Japonijos simfoniniais orkestrais tokiose prestižinėse koncertų salėse kaip Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Berlyno filharmonija ir kitose. 2020 m. E. Montvidas tapo Pažaislio muzikos festivalio meno vadovu. Solistas apdovanotas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu, Kultūros ministerijos garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“, 2023 m. jam įteikta Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
  • Senjorams ir žmonėms, susiduriantiems su negalia – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos bilietams į šventinius, orkestro gimtadienio koncertus ir operų pastatymus, taip pat stovimoms ir pristatomoms vietoms.

UAB „BILIETAI.LT“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.