Vasaris 2019

Naujienos

Vilniaus kongresų rūmai
2019 02 19
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras jubiliejinį sezoną užbaigs Vilniaus kongresų rūmuose: keičiasi koncertų vietos
Jubiliejinį koncertų sezoną švenčiantis Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras 30-ąjį koncertų sezoną užbaigs Vilniaus kongresų rūmuose. Todėl koncertai, turėję įvykti Valdovų rūmuose ir „Litexpo“ parodų centre yra perkeliami į Vilniaus kongresų rūmus. Skaitykite plačiau.
Nuolaidos iki 50%
2019 02 18
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras muzikos mylėtojus kvies susitikti Vilniaus knygų mugėje
Neseniai iškilmingai atšventęs savo 30-ąjį jubiliejų, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, jau 10 metus iš eilės kvies susitikti Vilniaus knygų mugėje, kuri tradiciškai įvyks „Litexpo“ parodų rūmuose vasario 21–24 dienomis.
Tenoras Dmytro Popovas kartu su žmona, garsia operos soliste, Julija Novikova
2019 02 07
Į Lietuvą atvyksta pasaulinio garso tenoras Dmytro Popovas
Vasario 14 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, laukia operos gurmanų – į Vilnių atvyksta Milano „La Scala“ ir Niujorko „Metropolitan“ operos teatrus užkariavęs tenoras Dmytro Popovas kartu su žmona, taip pat garsia operos soliste, Julija Novikova.

Mecenatas

Rėmėjai

Partneriai