FB event cover_BSOF_2021 04 24_new.png
2021 04 15
Baltijos šalių orkestrų festivalis: trys smuikininkai ir trys žymiausi kompozitoriai

Balandžio 24 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras kviečia į pirmąjį gyvą koncertą po ilgos pertraukos. Vilniaus kongresų rūmuose klausytojai galės išgirsti Baltijos šalių orkestrų festivalio koncertą „Tolima šviesa“. Skaitykite plačiau.

Muzikologas Viktoras Gerulaitis
2021 03 18
Prieš koncertą: Viktoras Gerulaitis apie Dmitrijaus Šostakovičiaus simfoniją Nr. 5

Kovo 19 d. 19 val. Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncerto „Lukas Geniušas skambina P. Čaikovskį“ tiesioginėje transliacijoje internetu klausytojai galės išgirsti ir Dmitrijaus Šostakovičiaus Penktąją simfoniją. Pristatome muzikologo Viktoro Gerulaičio parengtą simfonijos anonsą. Skaitykite plačiau.

Lukas Geniušas, fortepijonas
2021 03 12
Tiesioginė transliacija iš Vilniaus kongresų rūmų: Lukas Geniušas skambina P. Čaikovskį

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras dovanoja klausytojams pirmąjį savo koncertą nuo karantino pradžios. Kovo 19 d. 19 val. kviečiame nemokamai stebėti tiesioginę koncerto „Lukas Geniušas skambina P. Čaikovskį“ transliaciją iš Vilniaus kongresų rūmų. Skaitykite plačiau.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2021 01 26
LVSO GIMTADIENIO PROGA – L. VAN BEETHOVENO DEVINTOSIOS SIMFONIJOS TRANSLIACIJA

Sausio 30 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, švęs savo 32-ąjį gimtadienį. Šia proga orkestras savo klausytojams dovanos nemokamą Ludwigo van Beethoveno (1770–1827) Devintosios simfonijos transliaciją. Skaitykite plačiau.

Publika veržiasi į pirmąjį orkestro koncertą 1989 m. sausio 30 d. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre
2021 01 25
ORKESTRO GIMTADIENIO SAVAITĖ: ARCHYVINIAI KADRAI IŠ LVSO ISTORIJOS

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro gimtadienio savaitę dalinamės archyviniais kadrais iš pirmųjų orkestro gyvavimo metų. Skaitykite plačiau.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2021 01 01
Dėl šalyje paskelbto karantino keičiasi LVSO koncertų datos

Dėl šalyje paskelbto karantino iki 2021 m. sausio 31 d. negalės vykti renginiai. Mes pasirūpinome, kad laukiamus koncertus galėtumėte išgirsti tuomet, kai tai daryti jau bus saugu. Kviečiame susipažinti su perkeltų koncertų datomis. Skaitykite plačiau.

LVSO Kalėdinis sveikinimas
2020 12 24
Ramių ir šviesių šv. Kalėdų!

Mielieji, metams baigiantis norime Jums padėkoti ir pasidžiaugti, kad esate kartu. Šiuo sudėtingu ir permainingu laikotarpiu linkime surasti gal tik širdimi matomą vietą sielos ramybei, įvertinti pauzės prasmę ir svarbą. Atsigręžkime vienas į kitą, įvertinkime tai, ką turime, pasvarstykime, kas mums svarbiausia. Ramaus Kūčių vakaro, jaukių ir...

Maestro Gintaras Rinkevičius
2020 12 23
Maestro Gintaras Rinkevičius: koncertinis nuovargis geriau už priverstinį poilsį

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras šiemet šventes pasitiks visiškai kitaip. Apie tai, kaip atrodo orkestro kasdienybė užvėrus Vilniaus kongresų rūmų salės duris, kalbamės su Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovu ir vyr. dirigentu Gintaru Rinkevičiumi. Skaitykite plačiau.

Petras Bingelis
2020 12 06
Mirė Kauno valstybinio choro meno vadovas ir vyr. dirigentas maestro Petras Bingelis

Šiandien mus pasiekė dar viena netikėta ir skaudi žinia – mirė vienas ryškiausių šalies muzikų, ilgametis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro bendražygis, Kauno valstybinio choro meno vadovas ir vyr. dirigentas, Nacionalinės premijos laureatas maestro PETRAS BINGELIS. Skaitykite plačiau.

Justinas Rinkevičius
2020 11 21
Mirė maestro Gintaro Rinkevičiaus tėtis Justinas Rinkevičius

Šiandien mus pasiekė liūdna žinia – mirė maestro Gintaro Rinkevičiaus tėtis, šviesaus atminimo Justinas Rinkevičius. J. Rinkevičius buvo didelis muzikos mylėtojas, jis visą gyvenimą dainavo, nes daina jam buvo didžiausia aistra, hobis, meilė – tai, be ko jis negalėjo gyventi. Reiškiame nuoširdžią užuojautą maestro Gintarui Rinkevičiui ir visai...

Kasa.JPG
2020 11 06
Karantino metu Vilniaus kongresų rūmų kasa nedirbs

Lapkričio 7–29 d. paskelbto karantino metu Vilniaus kongresų rūmų bilietų kasa nedirbs. Visą informaciją apie koncertus galite rasti www.lvso.lt. Bilietų į koncertus kviečiame įsigyti internetu www.tiketa.lt. Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės Jūsų supratimo.

Vestards Šimkus, fortepijonas
2020 11 04
Paskutinis koncertas prieš karantiną: Vilniaus kongresų rūmuose skambins vienas garsiausių latvių pianistų Vestards Šimkus

Lapkričio 6 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras sugros paskutinį savo koncertą prieš ilgą, priverstinę tylos pauzę. Simboliška, kad šį vakarą Vilniaus kongresų rūmuose švies latvių pianisto Vestards Šimkaus žvaigždė. Jūsų dėmesiui – interviu su muziku.

1 2 3