Justinas Rinkevičius
2020 11 21
Mirė maestro Gintaro Rinkevičiaus tėtis Justinas Rinkevičius

Šiandien mus pasiekė liūdna žinia – mirė maestro Gintaro Rinkevičiaus tėtis, šviesaus atminimo Justinas Rinkevičius. J. Rinkevičius buvo didelis muzikos mylėtojas, jis visą gyvenimą dainavo, nes daina jam buvo didžiausia aistra, hobis, meilė – tai, be ko jis negalėjo gyventi. Reiškiame nuoširdžią užuojautą maestro Gintarui Rinkevičiui ir visai...

Kasa.JPG
2020 11 06
Karantino metu Vilniaus kongresų rūmų kasa nedirbs

Lapkričio 7–29 d. paskelbto karantino metu Vilniaus kongresų rūmų bilietų kasa nedirbs. Visą informaciją apie koncertus galite rasti www.lvso.lt. Bilietų į koncertus kviečiame įsigyti internetu www.tiketa.lt. Atsiprašome už nepatogumus ir tikimės Jūsų supratimo.

Vestards Šimkus, fortepijonas
2020 11 04
Paskutinis koncertas prieš karantiną: Vilniaus kongresų rūmuose skambins vienas garsiausių latvių pianistų Vestards Šimkus

Lapkričio 6 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras sugros paskutinį savo koncertą prieš ilgą, priverstinę tylos pauzę. Simboliška, kad šį vakarą Vilniaus kongresų rūmuose švies latvių pianisto Vestards Šimkaus žvaigždė. Jūsų dėmesiui – interviu su muziku.

Justina Gringyte_Foto Paul Marc Mitchell.jpg
2020 10 15
COVID-19 jaukia pasaulinių žvaigždžių planus: Alexanderį Kniazevą keis Justina Gringytė

Spalio 23 d. Vilniaus kongresų rūmuose turėjęs koncertuoti violončelininkas Alexanderis Kniazevas dėl COVID-19 pandemijos priverstas atšaukti savo pasirodymą. Koncertą puoš kita žvaigždė – viena garsiausių lietuvių operos solisčių Justina Gringytė. Skaitykite plačiau.

Sigitas Gailius, Andrius Puplauskis ir Pavelas Giunteris
2020 10 13
Pavelas Giunteris: „Pristatome programą, vertą didžiausių festivalių“

„Per visą savo kūrybinę veiklą ieškau naujovių – tokių, kurios gerai skamba, intriguoja ir kūrybiškai pasiteisina“, – sako Pavelas Giunteris, kuris spalio 17 d. Vilniaus kongresų rūmuose kartu su savo kolegomis Sigitu Gailiumi ir Andriumi Puplauskiu surengs intriguojantį koncertą „Get It!“. Skaitykite plačiau. 

Liudas Mikalauskas, bosas
2020 10 07
Liudas Mikalauskas: „Tokių koncertų negalima nelaukti!“

„Kalbu dabar su Jumis ir kyla noras, kad tie koncertai vyktų jau rytoj“, – šypsosi operos solistas Liudas Mikalauskas. Spalio 10, 11 ir 18 d. operos solistas kartu su Ona Kolobovaite ir maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru koncertuos Marijampolėje, Panevėžyje ir Jonavoje. Skaitykite plačiau.

Paula Šūmane, smuikas
2020 10 05
Smuikininkė Paula Šūmanė: „Atverkime ausis ir leiskime meno jėgai daryti stebuklus!”

Spalio 9 d. į Lietuvą atvyksta viena garsiausių Latvijos smuikininkių, Latvijos Didžiojo muzikos prizo laureatė, Latvijos smuiko Karmen vadinama Paula Šūmanė. Su smuikininke kalbamės apie artėjantį koncertą, muzikos stebuklus ir padėtį šiandienos visuomenėje. Skaitykite plačiau.

Maestro Gintaras Rinkevičius
2020 09 29
LVSO dovana klausytojams – tiesioginė sezono pradžios koncerto transliacija internetu

Spalio 1 d. Vilniuje, spalio 2 d. Kaune ir spalio 3 d. Mažeikiuose Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pradeda naują koncertų sezoną. Orkestras klausytojams turi ypatingą dovaną – visi norintieji sezono pradžios koncertą galės nemokamai stebėti internetu. Skaitykite plačiau.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius)
2020 09 25
Vilniaus Katedros aikštėje LVSO naujo sezono pristatymą lydėjo ovacijos ir plojimai

Karštą rudens popietę Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro gerbėjai ir smalsuoliai rinkosi į Vilniaus Katedros aikštę, kur vyko Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro, vadovaujamo meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, 32-ojo koncertų sezono pristatymas. Skaitykite plačiau.

Registracija į koncertus
2020 09 22
Registracija į koncertus

Siekiant įgyvendinti COVID-19 kontrolės priemones, kviečiame registruotis lankytojus, kurie iki 2020 m. rugsėjo 2 d. įsigijo bilietų į Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro renginius Vilniaus kongresų rūmuose ir kitose fizinėse „Tiketos“ kasose. Skaitykite plačiau.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius)
2020 09 21
Naujo sezono pristatymas Katedros aikštėje!

Rugsėjo 24 d. 15.00 val. kviečiame į Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro 32-ojo sezono pristatymą Vilniaus Katedros aikštėje! Skaitykite plačiau.

LVSO abonementų akcija 2020 m. ruduo
2020 09 01
Skelbiame naujo koncertų sezono abonementų akciją!

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras skelbia 32 koncertų sezono I pusmečio abonementų akciją. Rugsėjo 1 d. – spalio 5 d. skubėkite įsigyti bilietų net iki 50% pigiau. Akcijos bilietai parduodami Vilniaus kongresų rūmų ir „Tiketos“ kasose. Skaitykite plačiau. 

1 2 3 4