Rugsėjis 2016

Naujienos

XXVIII sezono „Muzika Tavo svajonėms“ atidarymo spaudos konferencija
2016 09 23
Naujojo sezono spaudos konferencija vyko keliaujant po Vilnių
Saulėtą antradienio popietę prie Vilniaus kongresų rūmų susirinkusiems žurnalistams kurį laiką teko nekantriai smalsauti, kas vyks toliau. Mat Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pakvietė į netradicinio formato spaudos konferenciją, kurioje orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius pristatė naująjį koncertų sezoną „Muzika Tavo svajonėms“.
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
2016 09 08
Ką reikia žinoti prieš einant į simfoninį koncertą?
Tik iš pažiūros gali atrodyti keblu, kaip elgtis klasikinės simfoninės muzikos koncerte – iš tiesų čia nėra nieko paslaptingo ar sudėtingo. Prieš savo sezono atidarymą, kuris įvyks rugsėjo 23 d. Vilniaus kongresų rūmuose, siūlome Jums atsakymus į dažniausiai pasitaikančius klausimus, kaip ir kodėl elgtis simfoninės muzikos koncerte.
„Muzika Tavo svajonėms“. XXVIII koncertų sezonas
2016 08 31
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ruošiasi naujam koncertų sezonui
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pristato naująjį koncertų sezoną „Muzika Tavo svajonėms“. Nuo rugpjūčio 29 d. iki spalio 3 d. skelbiame abonementų akciją, kurios metu bilietų į orkestro koncertus bus galima įsigyti net su 30 proc. nuolaida, o jau rugsėjo 23 d. Jus pakviesime į ypatingą Sezono pradžios koncertą.

Mecenatas

Rėmėjai

Partneriai