2021 m. Rugsėjo 25 d. 19 val.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 5,00 € - 11,00 €
Vieta: Druskininkų „Eglės“ sanatorijos koncertų salė
Mecosopranas Ieva Prudnikovaitė
Baritonas Romanas Kudriašovas
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius

KONCERTO PROGRAMA

Gražiausios G. Bizet, W. A. Mozarto, G. Rossini ir kt. operų arijos

***

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, atvyksta į Druskininkus. Kartu su solistais, vienu žymiausių Lietuvos mecosopranų Ieva Prudnikovaite ir baritonu Romanu Kudriašovu, orkestras pakvies į Druskininkų „Eglės“ sanatorijos koncertų salę, kurioje pristatys klasikos šedevrais tapusių operų arijų programą. koncertų salę, kurioje pristatys klasikos šedevrais tapusių operų arijų programą.

Ieva Prudnikovaitė 2008 m. baigė magistrantūros studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, tapo Tarptautinio dainininkų konkurso Kelne (Vokietija) laureate. Nuo 2008 m. I. Prudnikovaitė yra Eseno (Vokietija) Aalto operos teatro solistė. Vienas ryškiausių dainininkės sukurtų vaidmenų – Karmen G. Bizet operoje „Karmen“ (2009), už kurį I. Prudnikovaitė pelnė „Operos švyturį“ kaip Metų operos solistė. Šalia savo mėgstamos operos I. Prudnikovaitė dažnai atlieka įvairias koncertines programas, o vienas jos mėgstamiausių žanrų – tango muzikos programa su ansambliu „4Tango“. 2002 m. ansamblis „4Tango“ tapo Astoro Piazzollos tarptautinio konkurso Italijoje finalininku.

Baritonas Romanas Kudriašovas po studijų Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje dainavimo meno mokėsi Hamburgo aukštojoje muzikos ir teatro mokykloje, Velso tarptautinėje balso akademijoje ir Londono nacionalinės operos studijoje, buvo daugybės tarptautinių meistriškumo kursų užsienyje dalyviu. Solistas jau koncertavo Glindeburno festivalyje (Didžioji Britanija), Velso nacionalinėje operoje, Liverpulio filharmonijoje, Abu Dabio festivalyje, kuria vaidmenis „Vilnius City Opera“ kolektyve.

Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui šį vakarą diriguos jo įkūrėjas, meno vadovas ir vyr. dirigentas, Nacionalinės premijos laureatas maestro Gintaras Rinkevičius.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 10 ir daugiau asmenų grupei. 

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.

UAB „Tiketa“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.

ĮĖJIMAS Į RENGINĮ TIK SU GALIMYBIŲ PASU.