Tel. 8 5 261 88 28

Kasos darbo laikas šventiniu laikotarpiu:

Gruodžio 27 d. (Pn) 11.00–19.00 val. Pertrauka 15.00–15.45 val.
Gruodžio 28 d. (Št) 15.15–19.00 val.  
Gruodžio 29 d. (Sk) Nedirba  
Gruodžio 30 d. (Pr) 11.00–19.00 val. Pertrauka 15.00–15.45 val.
Gruodžio 31 d. (An) 12.00–19.00 val. Pertrauka 15.00–15.45 val.

Įprastas:

Pirmadienis–penktadienis:  11.00–19.00 val. Pietų pertrauka: 15.00–15.45 val.
Šeštadienis 11.00–14.45 val.  
Sekmadienis  nedirba  

Bilietų į mūsų koncertus taip pat kviečiame įsigyti „Tiketos“ ir „Teatrai.lt“ kasose.

Koncertų vadybininkė Aušra Gorodeckaitė

Tel. 8 5 262 95 42
El. p. ausra@lvso.lt

Administratorius Darius Paukštis

Tel. 8 5 261 87 27
El. p. kongresai@lvso.lt

Darbo laikas:

Darbo dienomis: 8.00–17.00 val. Savaitgaliais: nedirba

 

 

Adresas

Tel. Nr. El. p. adresas
Vilniaus g. 6-1, LT-01102 Vilnius 8 5 262 81 27 kanceliarija@lvso.lt
Darbo laikas:    
Darbo dienomis: 08:00–17:00 val. Savaitgaliais: nedirba    

 

Vardas, pavardė Pareigos Tel. Nr. El.p. adresas
Gintaras Rinkevičius Orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas 8 5 262 81 27  
Stasys Pancekauskas Orkestro vadovas 8 5 262 81 27 direktor@lvso.lt
Danguolė Muravjova Personalo specialistė 8 5 262 81 27 kanceliarija@lvso.lt
Agnė Balčytytė Teisininkė-duomenų apsaugos pareigūnė 8 5 262 81 27 agne@lvso.lt
Lidija Saikevičienė (motinystės atostogose) Teisininkė-personalo specialistė 8 5 262 81 27 lidija@lvso.lt 
       
Buhalterinės apskaitos ir atskaitomybės skyrius
Danguolė Zulonienė Vyriausia buhalterė 8 5 262 81 27 danguole@lvso.lt
Renata Šuškevičienė  Vyresnioji buhalterė  8 5 262 81 27 renata@lvso.lt
Jelena Alenovičienė Vyresnioji buhalterė  8 5 215 76 74 buhalterija@lvso.lt
Raminta Klarenbeek Vyresnioji buhalterė-kasininkė 8 5 215 76 74 raminta@lvso.lt
 
Koncertų skyrius
Karina Pautienienė (motinystės atostogose) Koncertų skyriaus vadovė 8 5 262 81 27 karina@lvso.lt
Aušra Gorodeckaitė  Koncertų vadybininkė 8 5 262 95 42 ausra@lvso.lt 
Simona Zbarauskaitė-Dovidauskienė Koncertų vadybininkė 8 5 262 81 27 simona@lvso.lt
Ieva Bačiulytė Koncertų vadybininkė reklamai 8 5 262 95 42 ieva@lvso.lt
Darius Paukštis Administratorius 8 5 262 81 27 kongresai@lvso.lt
 
Ūkio skyrius
Martynas Būdvytis Ūkio skyriaus vadovas 8 611 12414 martynas@lvso.lt
 
Andrius Puplauskis Orkestro inspektorius 8 5 262 95 42 andrius@lvso.lt
Dmitriy Yanov Yanovskiy Bibliotekininkas 8 614 25364 dmitrij@lvso.lt 
Toma Bandzaitytė-Puplauskė (motinystės atostogose) Bibliotekininkė   toma@lvso.lt 

 

 

 

 

Koncertinė įstaiga Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Vilniaus g. 6-1, LT-01102 Vilnius
Įstaigos kodas 190755747
PVM kodas LT907557410 

El. paštas: kanceliarija@lvso.lt
Tel.: (8 5) 262 81 27
Faks.: (8 5) 212 09 66

Vilniaus kongresų rūmai
Vilniaus g. 6-1, Vilnius
(8 5) 262 81 27