2024 m. Birželio 14 d. 19 val.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 20,00 € - 60,00 €
Vieta: LVSO koncertų salė (Vilniaus g. 6, Vilnius)
Sopranas Austėja Zinkevičiūtė
Mecosopranas Ieva Prudnikovaitė
Tenoras Karolis Kašiuba
Bosas Raimundas Juzuitis
Choras Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro choras (vad. Česlovas Radžiūnas)
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius

15-asis LVSO vasaros festivalis

KONCERTO PROGRAMA

W. A. Mozart. „Requiem“ d-moll, K. 626

Gedulo ir vilties dieną Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras atliks vieną įstabiausių kūrinių pasaulyje – Wolfgango Amadeus Mozarto (1756–1791) „Requiem“ keturiems solistams, chorui ir simfoniniam orkestrui. W. A. Mozarto paskutiniais gyvenimo metais pradėtas rašyti kūrinys liko neužbaigtas – užtat apipintas paslapčių ir legendų. Viena iš jų – kad W. A. Mozartas, rašydamas užsakytą kūrinį, turėjo negerą nuojautą, kad rašo jį... savo paties laidotuvėms. Jau sunkiai sirgdamas ir nujausdamas artėjančią mirtį, kompozitorius paprašė kūrinį užbaigti savo mokinių – naudodamiesi W. A. Mozarto eskizais, kompozitoriaus stiliumi ir pakartojimais jie užbaigė „Requiem“ partitūrą jau po didžiojo kūrėjo mirties. Kūrinys tapo savotiška žmogaus likimo meditacija, kelione per kiekvieno gyvenimą ir jausmus.

Šį vakarą W. A. Mozarto „Requiem“ atliks operos solistai sopranas Austėja Zinkevičiūtė, mecosopranas Ieva Prudnikovaitė, tenoras Karolis Kašiuba, bosas Raimundas Juzuitis ir Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro choras (vad. Česlovas Radžiūnas). Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui diriguos meno vadovas ir vyr. dirigentas maestro Gintaras Rinkevičius.

 

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
  • Senjorams ir žmonėms, susiduriantiems su negalia – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos bilietams į šventinius, orkestro gimtadienio koncertus ir operų pastatymus, taip pat stovimoms ir pristatomoms vietoms.

UAB „BILIETAI.LT“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.