2020 m. Gruodžio 26 d. 19 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 19,00 € - 39,00 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Solistas /-ai Ieva Prudnikovaitė ir Jeronimas Milius
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius
DĖMESIO, KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! Bilietus galite grąžinti iki 2021 m. sausio 15 d. dviem būdais: 1) jei bilietus pirkote internetu, bilietų grąžinimą galite atlikti prisijungę prie savo „Tiketa“ paskyros; 2) jei bilietus pirkote kasose, rašykite el. paštu info@tiketa.lt, nurodydami koncerto pavadinimą, savo vardą, pavardę, bilieto numerį ir banko sąskaitos numerį. Ačiū už supratimą. 

 

Antrąją Kalėdų dieną charizmatiškoji operos solistė Ieva Prudnikovaitė, temperamentingasis rokeris Jeronimas Milius ir Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, diriguojamas maestro Gintaro Rinkevičiaus, pakvies į šventinės atmosferos ir kokybiškos muzikos kupiną vakarą.

I. Prudnikovaitė neslepia, kad koncertų su J. Miliumi ir Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ji visada laukia. „Dainuoti diriguojant maestro Gintarui Rinkevičiui yra išskirtinis malonumas. Dievinu kokybę, tikslumą ir bendrą muzikos pojūtį. O Jeronimas apskritai yra ypatingas žmogus“, – yra sakiusi dainininkė. Nors šiuo metu pagrindinė I. Prudnikovaitės veikla – operų pastatymai užsienyje, Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras išlieka pagrindinė solistės koncertinės veiklos Lietuvoje stotelė. Lietuvos muzikos ir teatro akademiją baigusi solistė 2006 m. tapo Tarptautinio dainininkų konkurso Kelne (Vokietija) laureate. Nuo 2008 m. I. Prudnikovaitė yra Eseno (Vokietija) Aalto operos teatro solistė. Vienas ryškiausių dainininkės sukurtų vaidmenų – Karmen G. Bizet operoje „Karmen“ (2009), už kurį I. Prudnikovaitė pelnė „Operos švyturį“ kaip metų operos solistė.

I. Prudnikovaitės partneris šio vakaro šventinėje scenoje – išskirtinio vokalo savininkas J. Milius, vienas ryškiausių Lietuvoje muzikinio teatro atlikėjų, sukūręs pagrindinius vaidmenis L. Vilkončiaus roko operoje „Eglė“, miuzikluose „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, „Grafas Montekristas“, „Karmen“ ir daugelyje kitų. Atlikėjas sako, kad koncertuoti su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru visada yra ypatinga patirtis: „Juk tai – kelios dešimtys profesionalų, aukojančių savo solines ambicijas vardan bendro rezultato. Jie papildo vienas kitą, kvėpuoja vienu ritmu, kad sudarytų galingą visumą, sukurtų vientisą organizmą, alsuojantį klausytojui“, – įsitikinęs J. Milius.

NUOLAIDOS NETAIKOMOS