2018 m. Gruodžio 1 d. 12 val.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 4,50 € - 10,50 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Aktorius Andrius Bialobžeskis
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Ričardas Šumila

Koncerto programa

P. Čaikovskis. Siuita iš baleto „Spragtukas“
B. Britten. „Jaunojo klausytojo vadovas pažinčiai su simfoniniu orkestru“ (angl. „The Young Person‘s Guide To the Orchestra“)

***

Ar pasiilgote žiemos su daug sniego ir dar daugiau linksmybių? Nesvarbu, koks oras už lango – šią gražią žiemos popietę kviečiame kartu leistis į užburiančią muzikinę pasaką, kurią Jums seks aktorius Andrius Bialobžeskis su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu Ričardo Šumilos. Kartu su aktoriaus pasakojamomis istorijomis ir simfoninio orkestro atliekamos nuotaikingos muzikos garsais keliausime į kvapą gniaužiantį ir stebuklų kupiną žiemos pasaulį...

Šią popietę Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras atliks du ypatingus kūrinius. Nuo pirmųjų muzikos garsų atpažįstama Piotro Čaikovskio (1840–1893) siuita iš legendinio baleto „Spragtukas“ –ne tik vienas žymiausių didžiojo kompozitoriaus darbų. Tai ir tikrų tikriausias žiemos švenčių simbolis, kuomet muzika nukelia į snieguotą, magišką žiemos pasaulį... Ar galėtumėte patikėti, jog šis kūrinys taip mėgstamas klausytojų, kad didžiosios JAV baleto kompanijos surenka net 40 proc. savo metinių pajamų iš Kalėdų laikotarpiu atliekamų P. Čaikovskio „Spragtuko“ spektaklių.

Koncerte taip pat skambės vienas iš puikiausių kūrinių pažinčiai su klasikine muzika ir simfoniniu orkestru – britų kompozitoriaus Benjamino Britteno (1913–1976) „Jaunojo klausytojo vadovas pažinčiai su simfoniniu orkestru“. Tai gyvas, kupinas spalvų ir džiaugsmo kūrinys, kuriame viena muzikinė tema panaudota siekiant atskleisti skirtingų simfoninio orkestro instrumentų grupių spalvas, diapazoną ir savybes. Tad šią popietę muzikinių nuotykių nestigs – pasitikime žiemą drauge!

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.
  • Kortelių turėtojams – 15 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma „Omni ID“ ir „Daily Card“ kortelių turėtojams dviem bilietams.

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.