2023 m. Vasario 15 d. 18 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 10,00 € - 30,00 €
Vieta: Kauno valstybinė filharmonija (E. Ožeškienės g. 12, Kaunas)
Sopranas Kamilė Bonté
Tenoras Karolis Kašiuba
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius

KONCERTO PROGRAMA

Gražiausios G. Puccini, G. Verdi, F. Leháro, J. Massenet, I. Kálmáno ir kitų operų arijos

***

Meilės dienos proga Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento maestro Gintaro Rinkevičiaus, kartu su vienais ryškiausių jaunosios kartos operos solistų sopranu Kamile Bonté ir tenoru Karoliu Kašiuba klausytojams pristato gražiausių G. Puccini, G. Verdi, F. Leháro, J. Massenet, I. Kálmáno ir kitų operų arijų programą.

Kylanti operos žvaigždė, ryški ir išskirtinė solistė Kamilė Bonté dainininkės kelią nusprendė pasirinkti būdama penkiolikos – tuomet įstojo į Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją, dainavimo specialybę. 2018 m. solistė baigė Kauno Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademiją (prof. Vladimiro Prudnikovo klasę), 2020 m. įgijo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos diplomą. Tarptautinį dėmesį K. Bonté savo nuostabiai gražiu tembru ir nepaprasta balso galia patraukė 2019 m. 11-ajame Klaudios Taev konkurse, kuriame pelnė trečiąją vietą. 2022 m. Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro surengtuose Metų solistų apdovanojimuose K. Bonté tapo „Metų operos viltimi“. Šiuo metu solistės balsas skamba Austrijos operos scenose.

Šį vakarą solistės partneris scenoje – tenoras Karolis Kašiuba, kuriam šiandien žadamos itin didelės perspektyvos. 2015 m. solistas baigė Kauno Juozo Gruodžio konservatoriją, dainavimo specialybę. 2022 m. įgijo magistro laipsnį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, prof. Irenos Milkevičiūtės klasėje. Nuo 2021 m. K. Kašiuba dirba Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro stažuotoju ir jau sukūrė vaidmenis tokiose operose kaip G. Verdi „Traviata“, G. Puccini „Bohema“, R. Strausso „Rožės kavalierius“, P. Čaikovskio „Eugenijus Oneginas“, W. A. Mozarto „Užburtoji fleita“ ir kt. Solistas taip pat yra koncertavęs su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Lietuvos nacionalinės filharmonijos kameriniu ansambliu „Musica humana“ ir kt.

Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui šį vakarą diriguos jo įkūrėjas, meno vadovas ir vyr. dirigentas, Nacionalinės premijos laureatas maestro Gintaras Rinkevičius.