2021 m. Gegužės 28 d. 19 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 19,00 € - 39,00 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Baritonas Kostas Smoriginas
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius
DĖMESIO! Dėl šalyje paskelbto karantino koncertas „Kostas Smoriginas: šventinės operų arijos“ PERKELIAMAS iš 2020 m. gruodžio 29 d. į 2021 m. gegužės 28 d. 19.00 val. Jūsų įsigyti bilietai galios. Dėkojame už supratimą.

KONCERTO PROGRAMA

Gražiausios W. A. Mozarto, G. Verdi, G. Donizetti ir kt. operų arijos

***

2005 m. išvykęs studijuoti į Londono karališkąją muzikos akademiją, baritonas Kostas Smoriginas netruko pradėti tarptautinę karjerą. Po solisto pasirodymo Prancūzijoje operos žurnalas „Forum Opera“ rašė: „K. Smorigino balsas puošnus, didingas ir kupinas spalvų. Net kurdamas neigiamą personažą, jis priverčia jam simpatizuoti.“ Įspūdingi K. Smorigino muzikiniai keliai jau atvedė iki Londono „Covent Garden“, Milano „La Scala“, Berlyno ir kitų garsių operos teatrų scenų. Neilgai teko laukti ir solisto debiuto JAV – Figaro vaidmenį W. A. Mozarto „Figaro vedybose“ atlikęs Vašingtono nacionalinės operos klausytojams, vėliau šią partiją K. Smoriginas atliko ir San Francisko operos teatre. Klasikinės muzikos duomenų bazės „Bachtrack“ duomenimis, 2014 m. K. Smoriginas buvo vienas iš trijų daugiausiai dainavusių bosų-baritonų pasaulyje.

Šventinį vakarą Vilniaus kongresų rūmuose K. Smoriginas atliks gražiausias, W. A. Mozarto, G. Verdi, G. Donizetti ir kitų kompozitorių operų arijas. Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui diriguos jo meno vadovas ir vyr. dirigentas maestro Gintaras Rinkevičius.

NUOLAIDOS NETAIKOMOS