2020 m. Gruodžio 19 d. 12 val.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 4,00 € - 11,00 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Muzikos mokykla Atlieka Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos kolektyvai:
Choras Jaunučių chorai (vad. Gražina Gumuliauskienė, Židrūna Dervinytė, Laura Žaliumaitė, Valerija Brūzgienė)
Orkestras Pučiamųjų orkestras (vad. Jurgis Dapšauskas)
Orkestras Akordeonų orkestras (vad. Vladimiras Voskan)
Orkestras Liaudies instrumentų orkestras (vad. Eugenijus Čiplys, Rūta Budrytė, Viktoras Rimša)
Kolektyvas Folklorinis ansamblis (vad. Dalia Magylienė)
Kolektyvas Vokalinis ansamblis (vad. Rasa Muckienė)
Kolektyvas Gitarų ansamblis (vad. Danguolė Lingytė)
Solistas /-ai Solistai ir mokinių ansambliai
DĖMESIO, KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! Bilietai grąžinami dviem būdais: 1) jei pirkote bilietus internetu, bilietų grąžinimą galite atlikti internetu, prisijungę prie savo „Tiketa“ paskyros; 2) jei pirkote bilietus kasose, rašykite el. paštu info@tiketa.lt, nurodydami savo vardą, pavardę, bilieto numerį ir banko sąskaitos numerį. Dėkojame už supratimą. 

KONCERTO PROGRAMA

Programoje – Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūriniai.

***

Šią žiemos popietę gražiausiomis muzikinėmis spalvomis nuspalvins Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos auklėtinių kolektyvai. Skirtingi solistai, chorai, instrumentalistai, ansambliai ir orkestrai jau tradicija tapusiame žiemos koncerte dėlios įvairiaspalvį muzikinį vitražą, klausytojams dovanodami daugybę įvairių Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūrinių. Nuo akordeonų iki bigbendo, nuo pučiamųjų iki folkloro – savo talentu džiuginantys jaunieji muzikai sukurs puikią nuotaiką ir tikrai neleis sušalti!

Mažai kas žino, kad jau daugiau nei keturis dešimtmečius veikianti Karoliniškių muzikos mokykla – viena didžiausių muzikos mokyklų šalyje. Joje daugiau nei 1100 moksleivių mokosi groti fortepijonu, styginiais, pučiamaisiais, mušamaisiais, liaudies instrumentais, akordeonu. Karoliniškių muzikos mokykloje taip pat dėstomas chorinis ir solinis dainavimas, solfedžio, muzikos istorija ir kompozicija. Mokyklos kolektyvai aktyviai dalyvauja įvairiuose festivaliuose, Lietuvos dainų šventėse.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.

UAB „Tiketa“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.