2017 m. Gruodžio 31 d. 17 val.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 19,00 € - 40,00 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Mecosopranas Justina Gringytė
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Koncerto programa

Gražiausios G. Rossini, G. Bizet, C. Saint-Saënso, G. Gershwino ir kt. kompozitorių operų arijos.

(Vienos dalies koncertas)

***

Prestižiniuose Tarptautiniuose operos apdovanojimuose, kurie prilyginami šio žanro „Oskarams“, 2015 m. mecosopranas Justina Gringytė įvertinta kaip geriausia jaunoji solistė. Šį nuostabų Naujametį vakarą atlikėja pradžiugins gražiausiomis garsių operų arijomis, kurias šventiniame vienos dalies koncerte atliks kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus.

Tarptautinės muzikos pasaulio bendruomenės pripažinimą J. Gringytė pelnė po įspūdingai sukurto Karmen vaidmens Anglų nacionalinėje operoje. Talentingąją solistę „The Times“ gyrė už „pribloškiančią balso techniką“, „The Scotsman“ žavėjosi jos gebėjimu tobulai valdyti sceną ir „vieną minutę būti valdinga, kitą – trapia“, o „The Bachtrack“ rašė, kad nuo dainininkės operoje „nebuvo galima atitraukti akių“.

Ir visa tai – ne tik gražūs žodžiai. J. Gringytė nuolat kviečiama dirbti didžiausių Europos operos teatrų scenose – Londono karališkojoje „Covent Garden“ operoje, Anglų nacionalinėje operoje, Velso nacionalinėje operoje, Maskvos didžiajame teatre, Madrido karališkajame operos teatre, Palermo didžiajame teatre ir kt. Solistei nesvetima ir socialinė veikla – siekdama suteikti galimybę talentingiems vaikams įgyti tinkamą išsilavinimą ir toliau tobulėti, 2016 m. ji įsteigė labdaros ir paramos fondą jauniesiems muzikams remti.

J. Gringytė neslepia: „Jaučiuosi labai laiminga ir dėkinga už viską, ką turiu. Aš kūriau savo svajones nuo mažumės. Vienas kertinių mano gyvenimo principų – nėra nieko svarbiau, kaip jaustis laimingam. Tada viskas seksis, nes tu kalbėsi žodžiais, einančiais iš širdies, darysi tai, kas duoda gėrį tau ir kitiems. Tad žiemos švenčių proga norėčiau visiems palinkėti ramybės širdyje ir žvilgsnio į pasaulį džiaugsmo kupinomis akimis.“ To linkėsime ir mes šį stebuklingą Naujųjų metų vakarą, kurį kviečiame švęsti drauge!

Nuolaidos netaikomos