2019 m. Vasario 9 d. 12 val.
Trukmė: 1 val.
Kaina: 5,00 € - 11,00 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Cirko artistai „Amber“ cirko artistai
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Ričardas Šumila

Iš kur sklinda tos pažįstamos melodijos garsai ir šis linksmas žmonių šurmulys? Cirkas atvažiavo į Vilniaus kongresų rūmus! Žonglieriai jau miklina rankas, į orą svaidydami spalvotus kamuoliukus, akrobatai vaikšto lynu ir vartosi ore, klounai taisosi savo dideles raudonas nosis... O ten – štai ten, ar matote? Fokusininkas slapčia iš rankovės traukia kortas ir gudriai šypsodamasis mirkteli savo draugui triušiui, ramiai sau tupinčiam skrybėlėje. Muzikantai ant scenos jau derina stygas – tuoj pasigirs pirmieji muzikos garsai ir... pasirodymas prasidės! Ar norite dalyvauti šioje spalvingoje šventėje, kur stebuklingi cirko pasirodymai vyksta gyvai skambant tikram simfoniniam orkestrui? Tada paskubėkite, cirkas jau atvažiavo ir laukia Jūsų!

„Amber“ cirko istorija prasidėjo 1970 m., kai Alytuje buvo suburtas liaudies cirkas, kuris vėliau išaugino net keletą profesionalių cirko artistų. Ilgus metus gastroliavę po visą Europą, jie tapo tikrais savo amato meistrais. Tad nenuostabu, kad 2013 m. cirkas pakvietė juos sugrįžti ir suburti profesionalių cirko artistų kolektyvą, kuriam buvo suteiktas „Amber“ cirko vardas. Dabar šis keliaujantis cirkas gastroliuoja Lietuvoje ir užsienyje, o jo nariai dirba ir tobulinasi žymiuose Europos cirkuose.

Šią popietę Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui diriguos Ričardas Šumila. Maestro Gintaro Rinkevičiaus mokinys aspirantūros metu žinias gilino Vienoje, tuo pat metu jis buvo pakviestas dirbti su Dalios Ibelhauptaitės vadovaujamais „bohemiečiais“ ir šį bendradarbiavimą tęsia iki šiol. 2014 m. R. Šumilai kaip jaunajam menininkui buvo įteiktas Auksinio scenos kryžiaus apdovanojimas.

%TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.
  • Kortelių turėtojams – 15 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma „Omni ID“ ir „Daily Card“ kortelių turėtojams dviem bilietams.

Nuolaidos netaikomos bilietams į šventinius, orkestro gimtadienio koncertus ir operų pastatymus, taip pat stovimoms ir pristatomoms vietoms.