2020 m. Spalio 23 d. 19 val.
Trukmė: 2 val.
Kaina: 8,00 € - 24,00 €
Vieta: Vilniaus kongresų rūmai
Violončelė Alexander Kniazev
Fortepijonas Alexander Kniazev
Orkestras Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Dirigentas Gintaras Rinkevičius

KONCERTO PROGRAMA

L. van Beethoven. Koncertas fortepijonui Nr. 3 c-moll, op. 37
C. M. von Weber. Uvertiūra iš operos „Laisvasis šaulys“
R. Schumann. Koncertas violončelei a-moll, op. 129

***

Pasaulinio garso violončelininkas Alexanderis Kniazevas – vienas iškiliausių mūsų laikų klasikinės muzikos atlikėjų, tikra šio žanro legenda. Kritikai šiam atlikėjui negaili pagyrų – menininkas ypač vertinamas už neįtikėtiną muzikalumą, originalią minties raišką ir fenomenalią atlikimo techniką („BBC Music Magazine“), o klausytojus žavi jo nepaprasta charizma, išraiškinga ekspresija bei išskirtinė energija. A. Kniazevas yra du kartus tapęs Tarptautinio P. Čaikovskio konkurso laureatu (1978 m. ir 1990 m.), tris kartus pelnęs prestižinį Vokietijos „Echo Klassik“ prizą, skiriamą už išskirtinius muzikos įrašus. Jis nuolat koncertuoja prestižinėse koncertų salėse su visais žymiausiais pasaulio simfoniniais orkestrais.

Violončelininkas pasaulyje garsus ir savo veikla pedagogikos srityje. 1995–2004 m. A. Kniazevas dėstė Maskvos valstybinėje konservatorijoje, daugybė jo auklėtinių vėliau tapo tarptautinių konkursų laureatais. Dabar violončelės virtuozas organizuoja meistriškumo kursus visame pasaulyje, yra kviečiamas būti Tarptautinių P. Čaikovskio konkursų komisijos nariu.

Talentingasis muzikas turi net du profesionalaus atlikėjo diplomus – violončelininko ir vargonininko, tad šį į vakarą Vilniuje jis pasiruošęs nustebinti net didžiausius muzikos gurmanus. Vilniaus kongresų rūmų scenoje A. Kniazevas gros dviem instrumentais – fortepijonu ir violončele. Pirmojoje koncerto dalyje kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru A. Kniazevas atliks Ludwigo van Beethoveno (1770–1827) koncertą fortepijonui Nr. 3. Na, o antrojoje dalyje skambės uvertiūra iš Carlo Maria von Weberio (1786–1826) operos „Laisvasis šaulys“ ir Roberto Schumanno (1810–1856) koncertas violončelei a-moll.

% TAIKOMOS NUOLAIDOS:

  • Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
  • Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
  • Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.

UAB „Tiketa“ taikomas 1 Eur mokestis neįskaičiuotas, jam nuolaida netaikoma.