Gegužė 2016

Naujienos

Vasaros festivalis 1.jpg
2016 05 24
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras kviečia į vasaros festivalį
Birželio 2–18 d. Vilniaus paveikslų galerijos kiemelyje vyks jau šeštą kartą rengiamas Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vasaros festivalis, pradžiuginsiantis savo klausytojus net trimis įvairaus žanro koncertais po atviru dangumi, kuriuose kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru pasirodys ir žymiausi Lietuvos atlikėjai.
Pianistas Lukas Geniušas
2016 05 17
Lukas Geniušas: „Didžiausias malonumas man yra pauzė“
Gegužės 19 d. Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro Sezono pabaigos koncerto ypatingas svečias – pianistas Lukas Geniušas. Neįtikėtinai brandus, išmintingas ir nesivaikantis paviršutiniško spindesio – toks pokalbio metu pasirodė garsusis muzikas. Interviu su juo – apie artėjantį pasirodymą, asmeninius Everestus ir pauzės svarbą.
Petras ir Lukas Geniušai
2016 05 16
Petras Geniušas: „Pirmasis Luką pastebėjo Gintaras Rinkevičius“
Gegužės 19 d. Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro Sezono pabaigos koncerte pasirodys garsūs pianistai Petras ir Lukas Geniušai. Apie maestro Gintaro Rinkevičiaus paramą ir tikėjimą, asmeninę kompozitoriaus Alfredo Šnitkės padėką, dėstymą prestižinėje Škotijos karališkoje konservatorijoje ir dar daug kitų įdomių dalykų kalbamės su Petru Geniušu.